TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague

TECHNIKA A VĚDA

Google vydá dva nové chytré telefony Nexus.jpg
Americký portál Android Police přišel s informací, podle níž Google ještě v letošním roce představí dva nové telefony řady Nexus s operačním systémem Android M.
Lenovo uvedlo nový tablet ThinkPad 10.jpg
Společnost LG představila nový tablet ThinkPad 10 zaměřený na firemní uživatele, který je poháněn procesorem od Intelu Atom „Cherry Trail".
GoPro představilo kamerku Hero+ LCD.jpg
Americká společnost GoPro představila novou kamerku s LCD displejem, která umí zaznamenávat obraz v 1080p kvalitě při 60 FPS.
Asus uvádí nové hodinky, tablet a smartphone.jpg
Společnost Asus představila na veletrhu Computex 2015 nové chytré hodinky, hybridní tablet s USB portem typu C a smartphone zaměřený na selfies.
Na účty Googlu je nyní možné se přihlašovat pomocí bezpečnostního klíče.jpg
Google oznámil, že odteď podporuje speciální bezpečnostní klíče, pomocí nichž se lze bezpečně přihlašovat k jeho službám.
Satelity Elona Muska mají zrychlit internetové připojení na Zemi.jpg
Šéf společností Tesla Motors a SpaceX v pátek v noci oznámil, že plánuje využít k urychlení internetu na Zemi a zpřístupnění připojení pro lidi, kteří by se k němu jinak nedostali, novou flotilu satelitů.
Google ani po půl roce nezvládá uspokojovat poptávku po smartphonu Nexus 6.jpg
Představitel Googlu konečně oficiálně přiznal to, o čem se již dlouho spekuluje: americký gigant nezvládá uspokojovat poptávku po smartphonu Nexus 6.
Chytré televizory Samsungu nešifrují přenos hlasových dat.jpg
Samsung má další problém – jeho smart TV podle všeho nešifrují hlasová data, která přenášejí přes internet na servery třetích stran.
HP uvedlo nové prémiové PC Spectre x360.jpg
Společnost HP uvedla nový „MacBook Air killer“ s názvem Spectre x360, který je popisován jako „nejprémiovější univerzální PC“, jaké tato americká společnost kdy představila.
HTC představilo vlastní headset pro virtuální realitu.jpg
Společnost HTC spolu s firmou Valve představila na Světovém mobilním kongresu v Barceloně vlastní náhlavní soupravu pro virtuální realitu s názvem Vive VR.
Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one