TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague

Samsung představi limitovanou edici S6 Edge „Iron Man“

Samsung představi limitovanou edici S6 Edge „Iron Man“.jpg
Samsung při příležitosti vydání filmu Avengers: Age of Ultron vydal limitovanou edici svého smartphonu S6 Edge v barvách obleku Iron Mana.
Na zadním panelu telefonu se nad sériovým číslem limitované edice nachází obrázek masky Iron Mana a optimalizováno bylo i uživatelské rozhraní telefonu. Uživatelé se tak mohou těšit na nové fonty i ikonky. Korejská společnost poprvé naznačila možnost vydání limitované edice smartphonu S6 Edge na počátku května, když na svém twitterovém účtu zveřejnila obrázek krabičky telefonu s motivy Avengers a nápisem „již brzy“.


Červenozlatý telefon má 64 GB interní paměti k ukládání dat a v krabici nechybí ani bezdrátová nabíječka a speciální obal, který má telefon ochránit proti pádům. Další hardwarové specifikace zařízení jsou stejné jako u běžné edice Galaxy S6 Edge. Jedinou špatnou zprávou pro české fanoušky je velmi omezená dostupnost telefonu: smartphone bude možné během června koupit pouze v Jižní Koreji, Číně a Hong Kongu. Cena zatím nebyla zveřejněna.
St 3. červen 2015, 13:38:17 CEST
Michal
Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one