TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague

Nové iPhony budou mít displej s funkcí Force Touch

Nové iPhony budou mít displej s funkcí Force Touch.jpg
Nový iPhone bude mít podle informací deníku Wall Street Journal speciální dotykový displej, který bude umět rozpoznat, jak tvrdě na něj uživatel tlačí.
Technologie s názvem Force Touch je použita u nového MacBooku a nových verzí MacBooku Pro k simulaci kliknutí myší. V některých aplikacích pak funkce slouží k tomu, že v závislosti na síle stisku díky ní uživatel dosáhne různých výsledků - například tvrdším stisknutím tlačítka přetočit dopředu se video začne přetáčet rychleji. Force Touch je použit i u hodinek Apple Watch a podle Wall Street Journal se funkce objeví i u nových iPhonů spolu s novými aplikacemi, v nichž bude možné Force Touch využít.


Wall Street Journal očekává, že iPhone nové generace bude stejně jako současná generace nabízen ve dvou provedeních s 4,7- a 5,5palcovým displejem. Jedinou odlišností bude možná to, že iPhone 6s a iPhone 6s Plus bude možné pořídit kromě šedé, bílé a zlaté také v růžové barvě. Apple nové iPhony pravidelně představuje ve třetím čtvrtletí roku, takže na spekulace je ještě mnoho času.
St 3. červen 2015, 13:47:04 CEST
Michal
Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one