TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague

TECHNIKA A VĚDA

Kapacita baterií by se mohla již příští rok zdvojnásobit.jpg
Smartphony, ale i drony či elektromobily by na jedno nabití mohly zvládnout až dvojnásobek toho, co doposud. A to díky slibné technologii vyvíjené firmou SolidEnergy Systems.
QNAP TS-563 – Úložiště pro vaši firemní síť.jpg
Společnost QNAP se stále více orientuje na zařízení určená pro firemní nasazení. Jejich škála zasahuje řešení pro malé firmy až po stroje umožňující instalovat desítky disků a ukládat stovky TB dat.
LG představilo oboustranný 4K televizor.jpg
Společnost LG na veletrhu IFA představila 111palcový 4K televizor, který mohou uživatelé sledovat najednou z obou stran.
HP uvedlo nové prémiové PC Spectre x360.jpg
Společnost HP uvedla nový „MacBook Air killer“ s názvem Spectre x360, který je popisován jako „nejprémiovější univerzální PC“, jaké tato americká společnost kdy představila.
Huawei MediaPad X2 je jedním z největších phabletů vůbec.jpg
Společnost Huawei představila nový phablet MediaPad X2, který má displej o velikosti neuvěřitelných sedmi palců.
Samsung bude bezdrátové dobíjení integrovat i do svých dalších telefonů.jpg
Jihokorejská společnost Samsung se podle Thorstena Heinse ze společnosti Powermat zavázala k tomu, že bude bezdrátové dobíjení integrovat i do svých budoucích telefonů.
Nové iPhony budou mít displej s funkcí Force Touch.jpg
Nový iPhone bude mít podle informací deníku Wall Street Journal speciální dotykový displej, který bude umět rozpoznat, jak tvrdě na něj uživatel tlačí.
Blackberry představilo tablet SecuTablet.jpg
Kanadská společnost Blackberry v sobotu na konferenci CeBIT v Německu představila svůj nový tablet SecuTablet, na jehož vývoji se podílely firmy Samsung, IBM a Secusmart.
Xiaomi začíná prodávat 40palcovou 1080p TV za 8 500 Kč.jpg
Minulý rok začala čínská společnost Xiaomi za 650 dolarů prodávat chytrý televizor Mi TV 2 s 49palcovým Ultra HD displejem. Tento týden firma oznámila, že na trh uvede nový model Mi TV 2 se 40palcovým 1080p displejem za pouhých 322 dolarů.
Samsung představi limitovanou edici S6 Edge „Iron Man“.jpg
Samsung při příležitosti vydání filmu Avengers: Age of Ultron vydal limitovanou edici svého smartphonu S6 Edge v barvách obleku Iron Mana.
Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one