TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague
Internet Explorer 9.jpg
Internet Explorer 9.exe  19.3MB
Vylepšený prohlížeč IE9 se službami Centrum.cz Podrobný náhled Vyzkoušejte novou verzi Internet Exploreru. Díky hardwarové akceleraci přináší nebývalé zrychlení procházení internetu a zobrazování stránek. Má zjednodušené rozhraní pro snadnější orientaci a méně dialogových oken. Přímo na hlavní panel umožňuje připnout oblíbené weby pro ještě rychlejší přístup. Nově také nabízí správce stahování a oznamovací pruh v dolní části okna. 9 důvodů pro získání aplikace Internet Explorer 9 Celková rychlost - hardwarově akcelerovaný text, video a grafika přináší nárůst výkonu. Díky tomu weby získávají stejný výkon jako programy nainstalované ve vašem počítači. Zjednodušený vzhled - poskytuje všechny základní potřebné ovládací prvky a klade důraz na vaše weby. Přístup k oblíbeným webům jedním kliknutím - pomocí připnutých webů se ke svým oblíbeným webům dostanete přímo z hlavního panelu systému Windows bez nutnosti nejdříve spustit prohlížeč. Spojení vyhledávacího pole a panelu Adresa - navigace nebo vyhledávání na webu z jednoho místa Přepracovaná stránka Nová záložka - nyní máte možnost rychlého přístupu k nejnavštěvovanějším webům a můžete také znovu otevřít zavřené záložky, poslední relaci prohlížeče nebo zahájit procházení se službou InPrivate. Integrace se systémem Windows 7 - díky funkcím, jako jsou přichycení, připnuté weby, seznamy odkazů nebo ovládací prvky miniatury náhledu, poskytují Internet Explorer 9 a Windows 7 nejlepší webové prostředí v systému Windows. Vylepšená správa doplňků - Poradce pro výkon doplňků vám poskytne informace o tom, zda doplněk zpomaluje výkon prohlížeče, a umožní vám doplněk zakázat nebo odebrat. To napomáhá tomu, aby prohlížeč časem neztratil svou rychlost. Pomoc s ochranou soukromí - ochrana před sledováním umožňuje omezit komunikaci prohlížeče s určitými weby, což napomáhá zachovat důvěrnost vašich informací. Udržení pořádku ve stažených souborech - Správce stahování průběžně udržuje seznam souborů stahovaných z Internetu, upozorní vás v případě, že by soubor mohl být škodlivý, a umožní vám pozastavit a znovu spustit stahování. Internet Explorer 9 nelze instalovat na Windows XP.
Opera.jpg
Opera.exe  12.77MB
Prohlížeč internetových stránek Více náhledů (6) Opera je rychlý, uživatelsky velmi příjemný internetový prohlížeč, u kterého si můžete snadno měnit design. Příjemné jsou také klávesové zkratky, které zrychlí podstatně práci. Program samozřejmě podporuje všechny standardní technologie (Java, JavaScript, CSS, Macromedia Flash, ...). Obsahuje také vestavěný e-mailový klient. Další užitečné funkce: integrované vyhledávání ve stránce a mnoha vyhledávačích ovládání pomocí gest - speciální kombinace stisku pravého tlačítka a pohybu vlevo znamená zpět v historii automatické rozpoznání listování - Opera si sama rozpozná, když jste například na první straně výsledků vyhledávání. Můžete se pak přesunout na následující stranu pomocí tlačítka "Další". Zoom - zvětšování a zmenšování stránky (včetně obrázků) naprosto modifikovatelné rozložení panelů a celkový vzhled podpora SVG ochrana proti podvodným adresám zobrazení EXIF informací u fotek podpora Atomu (alternativa RSS) zabudovaný klient P2P technologie BitTorrent stvořený ve spolupráci s firmou BitTorrent widgets
Google Chrome.jpg
Google Chrome.exe  739.86kB
Internetový prohlížeč od Googlu Více náhledů (4) Google Chrome je open source webový prohlížeč vyvinutý společností Google. Vychází ze součástí jiných open-source aplikací, včetně WebKitu a Mozilly, a je zaměřen na zlepšení stability, rychlosti a bezpečnosti s jednoduchým a efektivním uživatelským rozhraním. Zobrazovací jádro prohlížeče je založeno na jádru WebKit. Součástí je také technologie Google Gears - která rozšiřuje možnosti webových prohlížečů a aplikací v nich. Při návrhu byl kladen důraz zejména na bezpečnost uživatelů. Prohlížeč Google Chrome si například automaticky stahuje seznamy potenciálně nebezpečných webových stránek. K dispozici je také správce procesů, kde můžete sledovat paměťové nároky jednotlivých záložek a rozšíření. Další funkce a vlastnosti: implementace JavaScriptu V8, integrovaný inteligentní adresní řádek, obdobné jádro jako je použito v Safari, jednotlivé záložky na sobě nejsou závislé, technologie Google Gears, Chrome manažer procesů, podpora WebGL, a mnoho dalšího.
Mozilla Firefox.jpg
Mozilla Firefox.exe  19.26MB
Oblíbený webový prohlížeč Více náhledů (3) Nový Mozilla Firefox přináší všechny skvělé funkce, které učiní vaše prohlížení webu lepším. V Mozille neustále hledají způsoby, jak prohlížení webu učinit jednodušším a více efektivnějším. Všechny položky nabídky jsou nyní snadno dostupné pod jedním tlačítkem. Tlačítko Domů pak bylo přesunuto na pravou část lišty vedle pole pro vyhledávání. S rychlejšími časy startu, rychlým vykreslováním grafiky a vylepšenou rychlostí načítání stránek je Firefox plný řady vylepšení výkonu, kterých si budete neustále všímat. Počínaje integrací technologie Compartments, více efektivní správou JavaScriptových objektů, podporou ECMAScriptu 5 a zcela novým JavaScriptovým engine JägerMonkey konče. Mezi další vlastnosti patří: Synchronizace Správce hesel Doplňování formulářů Blokování vyskakovacích oken Snadné vyhledávání Kontrola pravopisu Správce stahování Anonymní prohlížení Ochrana proti podvodným stránkám Správce doplňků
Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one