TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague
XnView.jpg
XnView.exe  4.67MB
Mocný nástroj pro prohlížení a práci s obrázky Více náhledů (7) Program určený hlavně pro prohlížení obrázků. Vedle toho ovšem zvládá i mnoho funkcí, které jinak najdeme jen v grafických editorech. Poradí si s více než 400 grafickými formáty a dokáže uložit obrázek či fotografii v 50 z nich. Mezi další funkce programu patří například: změna velikosti obrázku, otevírání obrázků v záložkách, ořez, kopírování, úprava jasu a kontrastu, změna barevné hloubky, použití filtrů (rozostření, úkos, ...), použití efektů (čočky, vlnění, ...), slide show, dávková konverze, vytváření náhledů, snímání screenshotů, podpora TWAIN kompatibilních zařízení, a další. Celkově se dá říct, že XnView patří mezi špičku zdarma dostupných prohlížečů obrázků. Mezi jeho další výrazné plusy patří multiplatformnost a podpora mnoha jazyků včetně češtiny.
IrfanView.jpg
IrfanView.exe  1.65MB
Celosvětově používaný prohlížeč obrázků Více náhledů (5) Podporuje téměř všechny dostupné grafické formáty: AIF, ANI, BMP, CAM, CLP, CPT, CUR, DCX, DIB, DJVU, EPS, FlashPix, RLE, JPG, GIF, PCD, PCX, PNG, TIF, IFF/LBM, LWF, PSD, TGA, RAS, ICO, AVI, WMF, EMF, PBJ, PBM, PGM, PPM, PCD, PSP a XBM/XPM. GIFy podporuje také animované. Do některých formátů dokáže také ukládat, takže poslouží i jako převaděč mezi formáty. IrfanView vyniká především svou rychlostí, která je u prohlížení obrázků společně s množstvím podporovaných formátů snad to hlavní. K dispozici jsou navíc základní nástroje pro úpravu - otáčení, převracení, převod do odstínů šedi, změna velikosti a další. Ty se stále více rozrůstají a IrfanView se stal již dávno použitelný i pro úpravu fotografií. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších prohlížečů vůbec.
Picasa.jpg
picasa.exe  15.19MB

Správa digitálních fotografií od Googlu Více náhledů (2) Picasa je původně placený produkt pro správu fotografií v elektronické podobě. Poté, co ho od původního výrobce koupil Google, začal být nabízen zdarma. Při prvním spuštění máte na výběr, zda se mají do aplikace natáhnout informace o všech fotografiích a obrázcích na vašem disku, nebo zda má program proskenovat jen vámi vybrané adresáře. Picasa umožňuje nastavit sledování jednotlivých adresářů, takže pak máte vždy k dispozici aktuální stav vaší kolekce fotek. Program umí spolupracovat i s digitálními fotoaparáty a naimportovat pořízené snímky přímo z nich.


 Fotografie můžete uspořádávat do alb a alba do kolekcí. Ke každé fotografii můžete přidat několik klíčových slov, podle kterých lze tematicky podobné snímky vyhledávat. Dostupné jsou i základní funkce pro editaci fotografií, jako je například odstranění červených očí, ořez či otočení fotografie. Celkově se dá říci, že se jedná o velmi dobře vytvořenou aplikaci, která splňuje snad všechny požadavky na správu vašich digitálních fotografií. Poslední verze přináší možnost sdílení fotografií se svými kruhy na Google+, zobrazení úprav vedle sebe a nové efekty pro úpravu fotek.

Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one