TADY U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT ZAJÍMAVĚ VIDEA POPULARNÍ DJ.MICHAL KDE VÁS PRO VÁS BOHÁTŠÍ STRÁNCE UVÍTÁ KAŽDÉHO DNY PLNÝ ZÁBAVY.
Prague

HLAVNÍ MENU

CLICK HERE TO GET ACCESS TO THIS HOTSPOT - PŘÍPOJÍT K INTERNETU PŘÍSTUP

 
Milé Lidé a přátele, máme pro vás nejlepší stránku kde se vůbec nudit nebudete. Přednášíme videa zpěváku a kapely z každý jiní v zemích kde se můžete sledovat na stránce DJ.MICHAL. a další pro vás máme ve volné času můžete sledovat videa zábavy. Co pro vás ještě nabídneme jaký články o technice o počítači o mobilech a jiných technologie.
Info: Sledovat Televizí TV- RÁDIO FÉNIX
Přenáší pro vás od rádia fénixů že můžete i sledovat televizí online live v přenosu ale je pouze sobotu a nedělí 17 - 22 hod. večera ale je to trochu protáhnut nikdy až do rána 02:00 hod. když chcete se informovat prosím tak zde: radiofenix@osoba.cz 
 

 

Veetle je vzrušující spuštění se nachází v Silicon Valley s posláním změnit, jak lidé připojit a komunikovat pomocí živé video. Zde na Veetle, jsme vytvořili špičkové služby, které vám umožní snadno a rychle sdílet vysoce kvalitní živé video bez nutnosti pro maškarní kamer a drahý software. Videa našich uživatelů jsou vidět více než 10 milionů diváků měsíčně.A premier události, jako World Series of Poker, SAP Open a Spojenými fotbalová liga (UFL) používají Veetle vysílat své akce.Společnost byla založena v roce 2008 studenti univerzity ve Stanfordu grad, kteří chtějí změnit živé video zážitek. Přijďte k nám , jak můžeme změnit živé video!.

Media-mpc-hc-icon.png
TOPlist
Media-mpc-hc-icon.png
uloz.to - sdílej snadno data
Flag Counter
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one